Top

Wycieczki dla firm

Home / Wycieczki dla firm
Spędź dwa dni w Krakowie i poznaj największe atrakcje Krakowa. Zwiedzanie Krakowa i Wawelu z licencjonowaym przewodnikiem, panorama miasta z Kopca Kościuszki, spacer po żydowskim Kazimierzu, zwiedzanie Sanktuarium w Łagiewnikach, zwiedzanie Kopalni Soli Wieliczka.
Poznaj główne atrakcje Krakowa oraz Ojcowskiego Parku Narodowego i Doliny Prądnika. Podczas zwiedzania z przewodnikiem dowiesz się, dlaczego mamy Jaskinię Łokietka, jak to się stało, że Kazimierz Wielki wybudował tutaj zamek oraz skąd pod Krakowem wzięła się Maczuga Herkulesa.
Podczas wycieczki poznasz historię narodu żydowskiego, jego obyczaje, tradycję i kulturę. Dowiesz się jak przebiegała zagłada żydów podczas II wojny światowej, zobaczysz miejsca pamięci oraz przekonasz się w jaki sposób Oskar Schindler ocalił dziesiątki ludzkich istnień.
Odwiedzając małopolską stolicę warto przyjrzeć się atrakcjom związanym z Papieżem Polakiem – Janem Pawłem II, który jeszcze jako Karol Wojtyła spędził w Krakowie swoje lata młodości. Podczas zwiedzania zobaczymy m.in. Dom Rodzinny Ojca Świętego w Wadowicach.
Poznaj Kraków, Pieniny, Podhale i Wieliczkę w 3 dni. Zwiedzanie Krakowa i Wawelu z przewodnikiem, Spływ Dunajcem, zwiedzanie Zakopanego i Podhala, Kopalnia Soli Wieliczka
Poza standardowym zwiedzaniem miasta zabierzemy Cię do Tyńca, gdzie odkryjesz jeden z najstarszych klasztorów Benedyktynów w Polsce. Ponadto zajrzymy na Kazimierz oraz przejdziemy drogą średniowiecznych orszaków królewskich.
Przyjedź do Małopolski i podążaj śladami Papieża Polaka: Kraków, Łagiewniki, Wieliczka, Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Częstochowa, Zakopane, Oświęcim. Województwo małopolskie i tereny ościenne obfitują w niezliczoną ilość sanktuariów i miejsc kultu religijnego
Zobacz wnętrza pszczyńskiego pałacu. Poznaj zwyczaje majestatycznych żubrów podczas spotkania z nimi.
Poznaj uroki Chorwackiego wybrzeża, odwiedź Perły Adriatyku, słynny Dubrownik i ojczyznę Marko Polo, Wyspę Korczula oraz stolicę Zagrzeb i Jeziora Plitwickie. Odkryj uroki Hercegowiny, Medjugorje i Mostar.
Poznaj magiczną Czarnogórę, odwiedź słynny Kotor i Budwę oraz Wyspy Matki Boskiej na Skale i Świętego Mikołaja. Zasmakuj Chorwacji odwiedzając Perłę Adriatyku, Dubrownik i Jeziora Plitwickie.
Poznaj skarby Słowenii, wspaniałą jaskinię Dostojna, stolicę Lubljana, piękne Jezioro Bled i Wąwóz Vintgar. Odpocznij na plażach Portoroz. Odwiedź atrakcje największego półwyspu Chorwacji, Istria.
Poznaj uroki magicznej Transylwanii odwiedzając zamek Drakuli. Poznaj historię wspaniałego Księstwa Siedmiogrodu i odwiedź wspaniałą europejską stolicę, Bukareszt.
Poznaj historię serbskiego Belgradu, zaznaj uroków rozrywkowej stolicy oraz skosztuj lokalnych smaków i specjałów.
Odwiedź najstarszą turecką krainę, skalne miasto Kapadocja, słynne baseny solne Pamukkale i zaznaj kąpieli Kleopatry oraz odpocznij na piaszczystych plażach Riwiery Tureckiej.
Poznaj historię antycznej Grecji. Odwiedź historyczną stolicę, Ateny, Saloniki, słynne wiszące klasztory Meteory oraz Górę Olimp oraz odpocznij na pięknych plażach Riwiery Olimpijskiej.
Poznaj historię wspaniałej stolicy europejskiej czasów Habsburgów. Odwiedź Stare Miasto, Pałac Schonbrunn i Wzgórze Kahlenberg. Zasmakuj lokalnej kuchni podczas kolacji na słynnym Grinzingu z muzyką na żywo.
Odkryj uroki węgierskiej stolicy, malowniczo położonej nad Dunajem. Poznaj Budapeszt za dnia i po zmroku. Odwiedź urokliwe zakątki Zakola Dunaju odwiedzając dawne siedziby kościoła, słynny Esztergom, władz, miasto Visehrad i stolicę marcepanu Szentendre. Posłuchaj muzyki cygańskiej podczas regionalnej uczty.
Poznaj największe atrakcje Pragi, czeskiej stolicy malowniczo położonej nad Wełtawą. Przejdź przez słynny Most Karola, odwiedź Katedrę na Hradczanach a wieczorem spróbuj lokalnych specjałów podczas kolacji regionalnej z muzyką na żywo.
Poznaj uroki historycznego Berlina i urokliwego zespołu pałacowo parkowego w Poczdamie. Skosztuj smaków bawarskiej kuchni przy regionalnej muzyce. Zaznaj relaksu i zabawy na słynnej Tropikalnej Wyspie.
Odkryj atrakcje stolicy Saksonii, nazywanej perłą baroku i Florencją Północy. Poznaj historię miasta, które rozwinęło się za czasów Augusta II, gdzie tworzył i bywał Wagner, Mickiewicz czy Słowacki.
Odwiedź stolicę Polski, słynny Zamek Królewski króla Zygmunta III Wazy oraz Łazienki. Poznaj warszawską syrenkę, historię Powstania Warszawskiego i obejrzyj Panoramę Warszawy ze słynnego tarasu Pałacu Kultury i Nauki.
Poznaj atrakcje polskiego wybrzeża. Odwiedź piękny Gdańsk i Oliwę, stocznię w Gdyni. Przespaceruj się po słynnym „Monciaku” i zaznaj trochę morskiego klimatu na molo w Sopocie.
Wypocznij na piaszczystych plażach trzeciej pod względem wielkości wyspy Morza Śródziemnego. Odkryj antyczne Pafos wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, skosztuj słynnych lokalnych win i udaj się na wędrówkę w Góry Troodos.
Poznaj główne atrakcje Unesco w Małopolsce w trzy dni: Kraków, Wieliczka i Oświęcim. W trakcie wycieczki zobaczysz Wawel, Stare Miasto i Muzeum Podziemia Rynku, pospacerujesz po słynnym Kazimierzu oraz zobaczysz piękno podziemnej kaplicy św. Kingi w Kopalni Soli Wieliczka a wizyta w Muzeum Pamięci Oświęcim - Brzezinka będzie świetną lekcją historii.