Top
 

Bałkańska Eskapada

Uroki Czarnogóry i Chorwacji

Bałkańska Eskapada

320PLN per person

1 dzień: wyjazd z Kielc o godz. 05.00, przejazd przez Czechy (po drodze postój na ciepły posiłek dodatkowo płatny), Austrię i Słowenię do Chorwacji w okolice Zagrzebia. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień: śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Plitwic, zwiedzanie Parku Narodowego Jeziora Plitwickie. Przejazd do Czarnogóry. Zakwaterowanie w hotelu na Riwierze Budwańskiej, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień: śniadanie, dzień wolny na odpoczynek na Riwierze Budwańskiej. Obiadokolacja, nocleg.

4 dzień: śniadanie, zwiedzanie Budwy, Kotoru, Boki Kotorskiej i wycieczka na wyspę Matki Boskiej na Skale. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień: śniadanie, rejs statkiem na Wyspę Św. Mikołaja. Panoramiczny rejs wokół Riwiery Budwańskiej i Wyspy Św. Stefana. Czas wolny na plażowanie na Wyspie Sv. Nikola. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

6 dzień: śniadanie, wycieczka „Montenegro Tour” do klasztoru Cetinje i wioski Njegusi na zboczach góry Lovcen. Powrót do hotelu w godzinach popołudniowych. Obiadokolacja, nocleg.

7 dzień: śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd przez Czarnogórę i Chorwację do Dubrownika. Krótkie zwiedzanie Starówki. Dalsza podróż przez Chorwację w okolice Zagrzebia. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

8 dzień: śniadanie, wykwaterowanie, Przejazd przez Chorwację, Słowenię, Austrię i Czechy (po drodze postój na ciepły posiłek dodatkowo płatny). Przyjazd do Kielc w godzinach wieczornych.

 • Koszt
  od 1 550,00 zł (kalkulacja dla grupy min. 40 osób)
 • Cena zawiera
  przejazd autokarem, 7 noclegów w hotelu 3* (5 noclegów w Budwie, 2 noclegi ok. Zagrzebia), wyżywienie 2 x dziennie (śniadanie, obiadokolacja), ubezpieczenie, opiekę pilota
 • Długość wycieczki
  8 dni
 • Trasa
  KOTOR, BOKA KOTORSKA, WYSPA MATKI BOSKIEJ NA SKALE, BUDWA, WYSPA SV. NIKOLI, CETINJE, NEGUSI, JEZIORA PLITWICKIE, DUBROWNIK
 • Dodatkwo płatne
  taksa klimatyczna, opłaty lokalnych przewodników, bilety wstępu, rejs, ok. 50 Euro
10.0
Superb
10.0
Pilot / przewodnik
10.0
Trasa
10.0
Atrakcje
10.0
Ogólne wrażenia

Komentarze:

 • Joanna K
  29 marzec 2017 at 12:10

  Z Panią Kasią współpracuje od wielu lat począwszy od roku 2002 🙂 Nie znam bardziej kompetentnej osoby jak Ona, chęć pomocy, czasu który poświęca klientowi, sugestii bezcenny. Polecam z całego serca 🙂 ps. Jak Wam obsługa na lotnisku uszkodzi bagaż a bedzie 4 nad ranem i będziecie tak jak my na Kanarach nie krępujcie sie dzwonic 🙂 Kasia odbierze, doradzi i poinstruuje baaaaa nawet da dokładne wytyczne a potem pomoże co robić 🙂

   Pilot / przewodnik
   Trasa
   Atrakcje
   Ogólne wrażenia
  • Andrzej Urbaniec
   29 marzec 2017 at 18:24

   Wszystko świetnie zorganizowane, przepiękne widoki, miła atmosfera i pełen profesjonalizm, szczerze polecam!

    Pilot / przewodnik
    Trasa
    Atrakcje
    Ogólne wrażenia
   • Monika H.
    30 marzec 2017 at 18:23

    Przepiękne miejsce, dużo atrakcji, brak nudy, super zabawa, super przewodniczka. Polecam 😁

     Pilot / przewodnik
     Trasa
     Atrakcje
     Ogólne wrażenia
    • Anna G.
     7 kwiecień 2017 at 09:12

     Pełny profesjonalizm, bardzo dobra organizacja i super Przewodnik, polecam! 🙂

      Pilot / przewodnik
      Trasa
      Atrakcje
      Ogólne wrażenia

     NAPISZ OPINIĘ

     Pilot / przewodnik
     Trasa
     Atrakcje
     Ogólne wrażenia

     Masz dodatkowe pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? A może chcesz zarezerwować wycieczkę: Bałkańska Eskapada? Wypełnij poniższy formularz. Odezwiemy się!

     Klauzula zgody na otrzymywanie informacji handlowych/marketingowych:


     Zobacz także: