Top

Wycieczki Szkolne 1-dniowe

Home / Wycieczki Szkolne 1-dniowe
Zobacz niesamowitą faunę i florę z różnych zakątków świata. Unikatowe na skalę światową oceanarium poświęcone wyłącznie gatunkom afrykańskim dostarczy niezapomnianych wrażeń.
Poznaj jedyne w swoim rodzaju miasto setek mostów i kładek. Podczas zwiedzania zobaczysz m.in. słynną „Panoramę Racławicką” oraz urokliwe wrocławskie Stare Miasto.
Przejdź podziemną trasą turystyczną jednej z najstarszych kopalni Królestwa Polskiego. Zobacz największy po Wawelu zamek w Małopolsce.
Podczas widokowego rejsu po Jeziorze Czorsztyńskim poznaj tajemnice dwóch malowniczo położonych zamków.
Weź udział w niesamowitym spływie łodzią podziemnym szybem w „Sztolni Czarnego Pstrąga” oraz poznaj historię tarnogórskiego górnictwa w Zabytkowej Kopalni Srebra.
Posłuchaj opowieści przewodnika podczas spaceru 135 metrów pod powierzchnią ziemi. Poczuj klimat średniowiecznej kopalni soli, która wpisana jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.
Przejedź małą kolejką widokową w Strefie Dziecięcej albo wsiądź w łódkę na torze wodnym z rozbryzgiem wody. Dla najodważniejszych polecamy rollercoastery w Strefie Ekstremalnej.
Poznaj szczegóły pracy górnika oraz tradycje górnicze na terenie Śląska. Poczuj atmosferę kopalni dzięki efektom audiowizualnym. Na koniec zaprosimy wszystkich uczestników do zabawy w Parku Trampolin.
Zobacz pokazy przelotów ptaków drapieżnych prezentowane przez wykwalifikowanych opiekunów, a podczas spaceru nakarm muflony i daniele. Dodatkowo wizyta w Muzeum Ustrońskim
Podczas wycieczki odwiedzimy słynną Górę Żar z elektrownią szczytowo-pompową oraz zobaczmy jak wygląda proces produkcji piwa w Browarze Żywieckim.
Poznaj tajemnice średniowiecznej warowni w Chęcinach, poczuj klimat dawnej wsi kieleckiej.
Zobacz wnętrza pszczyńskiego pałacu. Poznaj zwyczaje majestatycznych żubrów podczas spotkania z nimi.
Wejdź z przewodnikiem na Szlak Orlich Gniazd. Posłuchaj legend o średniowiecznych warowniach, którymi dysponuje Jura Krakowsko-Częstochowska. Zobacz wyjątkowy krajobraz Pustyni Błędowskiej.
Wycieczka szkolna dla dzieci. Posłuchaj opowieści przewodnika po Krakowie, który przybliży historię miasta od czasów lokacji. Poznaj niesamowitą interaktywną wystawę Rynek Podziemny.
Poznaj krakowskich twórców i artystów doby secesji i Młodej Polski. Posłuchaj edukacyjnego wykładu w słynnej Jamie Michalika
Posłuchaj opowieści o najciekawszych krakowskich legendach, a następnie weź udział w warsztatach wypieku tradycyjnego obwarzanka.
Weź udział w spacerze przez malowniczy Wąwóz Homole. Podziwiaj górskie widoki rozpościerające się ze szczytu Palenica. Skosztuj leczniczych wód zdrojowych w Szczawnicy.
Poznaj główne atrakcje Ojcowskiego Parku Narodowego i Doliny Prądnika. Podczas wycieczki dowiesz się m.in. skąd pod Krakowem wzięła się Maczuga Herkulesa.
Wybierz się na wycieczkę na Podhale. Poznasz tradycyjną góralską zabudowę Chochołowa, zrobisz zdjęcia pod Krokwią i weźmiesz udział w pokazie wyrobu oscypka.
Wybierz się z nami na wycieczkę do Lanckorony z tradycyjną galicyjską zabudową. Poznaj tajniki pracy pszczelarza w interaktywnej "Apilandii".