Top

Wycieczki Szkolne 1-dniowe

Home / Wycieczki Szkolne 1-dniowe
Zobacz niesamowitą faunę i florę z różnych zakątków świata. Unikatowe na skalę światową oceanarium poświęcone wyłącznie gatunkom afrykańskim dostarczy niezapomnianych wrażeń.
Poznaj jedyne w swoim rodzaju miasto setek mostów i kładek. Podczas zwiedzania zobaczysz m.in. słynną „Panoramę Racławicką” oraz urokliwe wrocławskie Stare Miasto.
Przejdź podziemną trasą turystyczną jednej z najstarszych kopalni Królestwa Polskiego. Poczuj atmosferę średniowiecza podczas edukacyjnej zabawy w Osadzie Archeologicznej.
Poznaj obyczaje podhalańskich zbójników i górali podczas gry w poszukiwanie zbójnickiego skarbu, a następnie spędź cały dzień na zabawie w lunaparku.
Weź udział w niesamowitym spływie łodzią podziemnym szybem w „Sztolni Czarnego Pstrąga” oraz poznaj historię tarnogórskiego górnictwa w Zabytkowej Kopalni Srebra.
Poznaj różne gatunki dinozaurów, zobacz postacie ze starożytnych mitów, daj się ponieść wyobraźni wśród ogromnych figur owadów, a na koniec przeżyj niesamowite emocje w kinie 5D.
Przejedź małą kolejką widokową na Farmie Krasnali w Strefie Dziecięcej albo wsiądź w łódkę na torze wodnym z rozbryzgiem wody. Dla najodważniejszych polecamy rollercoastery w Strefie Ekstremalnej.
Poznaj szczegóły pracy górnika oraz tradycje górnicze na terenie Śląska. Poczuj atmosferę kopalni dzięki efektom audiowizualnym. Na koniec zaprosimy wszystkich uczestników do zabawy w Parku Trampolin.
Zobacz pokazy przelotów ptaków drapieżnych prezentowane przez wykwalifikowanych opiekunów, a podczas spaceru nakarm muflony i daniele. Dodatkowo zjazd na torze saneczkowym i seans w kinie 7D!
Podczas wycieczki odwiedzimy słynną Górę Żar z elektrownią szczytowo-pompową oraz zobaczmy jak wygląda proces produkcji piwa w Browarze Żywieckim.
Park Rozrywki w Krasiejowie oraz Multimedialny Park Nauki i Ewolucji Człowieka zapewnią uczestników edukację poprzez zabawę oraz moc niezapomnianych wrażeń.
W kompleksie parków rozrywki i edukacji w Inwałdzie odbędziesz magiczną podróż dookoła świata wśród miniaturowych kopii budynków oraz weźmiesz udział w „Lekcji Żywej Historii” w Warowni Inwałd.
Podczas wyjazdu uczestnicy odbędą zajęcia dydaktyczne w planetarium oraz zwiedzą Obserwatorium Astronomiczne. Przewidziana jest również wizyta w ogrodzie zoologicznym.
Wycieczka szkolna dla dzieci. Posłuchaj opowieści przewodnika po Krakowie, który przybliży historię miasta od czasów lokacji. Poznaj niesamowitą interaktywną wystawę Rynek Podziemny.
Poznaj krakowskich twórców i artystów doby secesji i Młodej Polski. Posłuchaj edukacyjnego wykładu w słynnej Jamie Michalika
Posłuchaj opowieści o najciekawszych krakowskich legendach, a następnie weź udział w warsztatach wypieku tradycyjnego obwarzanka.
Weź udział w spacerze przez malowniczy Wąwóz Homole, a następnie razem z flisakami wsiądź na tratwę i podziwiaj krajobraz przełomu Dunajca.
Poznaj główne atrakcje Ojcowskiego Parku Narodowego i Doliny Prądnika. Podczas wycieczki dowiesz się m.in. skąd pod Krakowem wzięła się Maczuga Herkulesa.
Wybierz się na wycieczkę na Podhale. Poznasz tradycyjną góralską zabudowę Chochołowa, zrobisz zdjęcia pod Krokwią i weźmiesz udział w pokazie wyrobu oscypka.
Wybierz się z nami na wycieczkę do Lanckorony z tradycyjną galicyjską zabudową. Poznaj tajniki pracy pszczelarza w interaktywnej "Apilandii".