Top

Pakiety promocyjne – wycieczki do Krakowa dla klientów indywidualnych

Home / Pakiety promocyjne – wycieczki do Krakowa dla klientów indywidualnych
Zabierz rodzinę na wycieczkę do Zatoru i spędź cały dzień w parku rozrywki Energylandia. Idealna zabawa dla całej rodziny z możliwością wykorzystania bonu turystycznego!
Wpadnij do Krakowa na 3 dni, a my zapewnimy atrakcje dla całej rodziny: wycieczka po Krakowie z przewodnikiem szlakiem legend, Smok Wawelski, malowniczy rejs po Wiśle, Zoo, warsztaty pieczenia obwarzanka, zabawa w Ogrodzie Doświadczeń, Muzeum Gier Video, Park Trampolin.
Zaplanuj wycieczkę do Krakowa i Małopolski pełną atrakcji dla dzieci: historia średniowiecznego Krakowa, Podziemia Rynku, wycieczka na rowerach na Kopiec Kościuszki i do Tyńca, rejs po Wiśle, zabawa w Parku Rozrywki Energylandia, zwiedzanie Ojcowskiego Parku Narodowego i Pieskowej Skały.
Daj się oczarować urokami Krakowa podczas wycieczki ze swoją drugą połówką: zwiedzanie Wawelu i Starego Miasta z przewodnikiem, wycieczka rowerami elektrycznymi do Tyńcu i wizyta w Muzeum Narodowym, romantyczny rejs prywatną gondolą, kolacja we dwoje, zapięcie kłódek na Moście Zakochanych.
Zapraszamy na spotkanie ze sztuką i historią zapisaną w starych murach Krakowa. Zwiedzanie Krakowa z prywatnym przewodnikiem śladami artystów, malarzy i rzeźbiarzy, Wawel, Kazimierz, Podgórze, Muzeum Narodowe i Fabryka Schindlera. Rejs do Tyńca oraz wieczorny spektakl w teatrze lub operze.
Zwiedzaj Kraków oczami Karola Wojtyły, gdzie każdy kamień ma swoją historię. Na trasie zwiedzania Krakowa z przewodnikiem m.in.: Katedra Wawelska, Bazylika Mariacka, Rynek Główny, Błonia Krakowskie, Sanktuarium w Łagiewnikach. W programie wycieczka do Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej i Kopalni Soli w Wieliczce.
Zabierz swoją paczkę do Krakowa i spędź aktywnie 3 dni w gronie znajomych. W pakiecie "Aktywny Kraków" wycieczka rowerowa z licencjonowanym przewodnikiem po Krakowie przez Stare Miasto, Kazimierz i Podgórze, zwiedzanie Wawelu, szkolenie i spływ z instruktorem na deskach SUP (Stand Up Paddle), wycieczka do Ojcowa i Pieskowej Skały.
Spędź 3 dni w Krakowie w gronie przyjaciół i skorzystaj z wielu atrakcji stolicy Małopolski. Nasz przewodnik zabierze Was na rowerową wycieczkę po Krakowie, zwiedzanie Wawelu (Zamku Królewskiego i Katedry Wawelskie) i do Smoka Wawelskiego. Po zwiedzaniu Krakowa czas na wieczorne wędrówki po krakowskich pubach i piwnicach. W programie wycieczki także spływ kajakami po Wiśle i Kopalnia Soli Wieliczka.
Zapraszamy na wycieczkę “Kraków i Wieliczka 2 dni” z dojazdem autokarem. W programie zwiedzanie Wawelu z przewodnikiem: Katedra Wawelska, Dzwon Zygmunta, Groby i Krypty Królewskie, dziedziniec Zamku Królewskiego, Smok Wawelski. Spacer przez Stare Miasto szlakiem "Droga Królewska": ulica Kanonicza, Grodzka, Rynek Główny, Kościół Mariacki z Ołtarzem Wita Stwosza, Sukiennice, Brama Floriańska i Barbakan. Zwiedzanie Kopalni Soli w Wieliczce.
Poznaj atrakcje Krakowa i Małopolski. Wycieczka po Krakowie z przewodnikiem: zwiedzanie Wawelu i Starego Miasta, Kopalni Soli Wieliczka i zamku w Niepołomicach. Odkryj piękno Tatr i Pienin. Podążaj śladami Jana Pawła II w Wadowicach