Top
 

Budapeszt i Zakole Dunaju

Polak Węgier dwa bratanki

Budapeszt i Zakole Dunaju

320PLN per person

 

Esztergom – Visehrad – Szentendre – Budapeszt

 

1 dzień – Wyjazd z Polski, przejazd przez Słowację w Zakole Dunaju. Zwiedzanie Esztergomu – kolebki najważniejszych władz kościelnych, miejsca koronacji patrona św. Stefana z największą na Węgrzech Bazyliką. Przejazd do Visehradu – dawnej rezydencji królewskiej i stolicy Węgier. Przejazd do Szentendre – miasta malarzy ze słynnym Muzeum Marcepanu i Muzeum Wina. Przyjazd późnym wieczorem do Budapesztu. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

 

2 dzień – Po śniadaniu zwiedzanie Budapesztu. Przejazd na Wzgórze Zamkowe, Kościół Macieja, Baszty Rybackie, Parlament, Bazylika Św. Stefana, Plac Bohaterów, mosty Budapesztu. Popołudniu rejs statkiem pod Dunaju i kąpielisko termalne. Obiadokolacja, nocleg

 

3 dzień – Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Ciąg dalszy zwiedzania Budapesztu. Przejazd na Wzgórze Gellerta, panorama Budapesztu, Hale targowe. Po zwiedzaniu wyjazd do Polski, powrót do kraju w godzinach wieczornych.

 • Koszt
  od 530 PLN
 • Cena zawiera
  2 noclegi w hotelu **, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, transport autokarem, opiekę pilota, ubezpieczenie KL i NNW.
 • Długość wycieczki
  3 dni
 • Trasa
  Esztergom – Visehrad – Szentendre – Budapeszt
 • Dodatkwo płatne
  bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opłat lokalnych przewodników, rejsu statkiem po Dunaju, wstępu do kąpieliska termalnego (ok. 8000 HUF).

NAPISZ OPINIĘ

Pilot / przewodnik
Trasa
Atrakcje
Ogólne wrażenia

Masz dodatkowe pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? A może chcesz zarezerwować wycieczkę: Budapeszt i Zakole Dunaju? Wypełnij poniższy formularz. Odezwiemy się!

Klauzula zgody na otrzymywanie informacji handlowych/marketingowych:


Zobacz także: