Top

Vouchery prezentowe

Home / Vouchery prezentowe

Oferujemy trzy rodzaje przedpłaconych voucherów prezentowych:

Voucher na zwiedzanie Krakowa w języku polskim – obejmuje prywatną usługę przewodnicką po Krakowie w języku polskim, na dowolnej trasie zwiedzania widniejącej w naszej ofercie

Voucher na zwiedzanie Krakowa w języku angielskim – obejmuje prywatną usługę przewodnicką po Krakowie w języku angielskim, na dowolnej trasie zwiedzania widniejącej w naszej ofercie

Voucher na wycieczkę do Krakowa – obejmuje jeden nocleg ze śniadaniem w centrum Krakowa dla 2 osób oraz prywatną usługę przewodnicką po Krakowie w języku polskim

 

 

Ogólne zasady:

Wydawcą Vouchera jest Biuro Usług Przewodnickich „Wędrowiec” Janina Dziadkowiec – Kozłowska z siedzibą w Krakowie, ul. Kościuszki 16.

Voucher uprawnia do korzystania z usług biura.

Voucher ważny jest do 31.12.2021. Można go wykorzystać w dowolnym terminie (wyłączając dni świąteczne) po wcześniejszym ustaleniu z biurem.

Osoba dokonująca zakupu Vouchera jest zobowiązana przekazać Wystawcy Vouchera dane osób, którym przekazuje Voucher, i które będą go realizowały.

Płatność za Voucher dokonywana jest przelewem na konto: BSR Kraków
74 8589 0006 0000 0023 9787 0001, tytułem: Przedpłata Voucher Imię i Nazwisko

Voucher można wykorzystać w Biurze Wędrowiec Kraków, dokonując rezerwacji:
– telefonicznie: + 48 12 427 13 27, + 48 12 294 01 56 ,
– mailowo: biuro@wedrowiec.krakow.pl,
– przez formularz po prawej stronie ->

  • Trasę zwiedzania można wybrać za pomocą naszej strony internetowej, w zakładce Trasy zwiedzania Krakowa: https://www.wedrowiec.krakow.pl/zwiedzanie-krakowa-wycieczka-po-krakowie-z-przewodnikiem/
  • Czas zwiedzania z przewodnikiem to ok. 2,5 godz.
  • W dniu dokonania rezerwacji posiadacz Vouchera zobowiązany jest przesłać mailem na adres elektroniczny kopię posiadanego Vouchera.
  • Jeżeli cena rezerwacji przekroczy wartość vouchera, wymagana będzie dopłata różnicy w kwocie.
  • Voucher nie podlega wymianie na gotówkę.
  • Posiadacz realizując Voucher w biurze, jest zobowiązany do podania swojego imienia i nazwiska, oraz numeru telefonu.
  • Klient jest uprawniony do zmiany terminu realizacji usługi najpóźniej 7 dni roboczych przed ustalonym terminem.
  • Voucher na wycieczkę do Krakowa dotyczy pobytu dla 2 os. (dorośli lub dorosły + dziecko). Istnieje możliwość zwiększenia kwoty na voucherze dla dodatkowych uczestników: każde kolejne dziecko + 100 zł, każdy kolejny dorosły + 150 zł.
  • Voucher na wycieczkę do Krakowa dotyczy pobytu na jedną noc. Istnieje możliwość zwiększenia kwoty na voucherze na dodatkowy dzień pobytu, wówczas cena ustalana indywidualnie.

 

Wybierz voucher, który najbardziej Ci odpowiada!

Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów!